Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerAkıllı Elektrikli Arka Bagaj Asansörü

Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası BMW X2 Akıllı Elektrikli Bagaj Kapağı Kaldırma

Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Merhaba Florence. Hyundai Tucson'da bir bagaj kapağını test ettik. Ürün kalitesinin iyi olduğunu gördük

—— Bolkar

diğer ürünleri kullandığımız pazardaki en iyileridir. orada yedekleme hizmeti mesleğidir.l

—— Bay Nolan

Ben sohbet şimdi

Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası BMW X2 Akıllı Elektrikli Bagaj Kapağı Kaldırma

BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket
BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket BMW X2 Smart Electric Tailgate Lift in Automotive Spare Parts Aftermarket

Büyük resim :  Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası BMW X2 Akıllı Elektrikli Bagaj Kapağı Kaldırma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: KaiMiao
Sertifika: Rohs UL MSDS
Model numarası: KM-BMW004

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir karton kutuda 2 veya 4 takım
Teslim süresi: 7-10 gün yatırıldıktan sonra
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, PayPal
Yetenek temini: Mon th başına 2000 takım
Detaylı ürün tanımı
Otomobil modeli: BMW X2 Kutup: Çift
Aksesuar: Holzer Pole, kontrol kutusu, 3M tutkal, üç yollu tel Garanti: 3 Yıl
Türü: Oto Aksesuarları Renk: siyah
Boyutu: 80cm * 19cm * 13cm Çubuk Kesintisiz Test: 10000 kez
Vurgulamak:

electric tailgate lift

,

aftermarket power liftgate kit

Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası BMW X2 Akıllı Elektrikli Bagaj Kapağı Kaldırma

(Çift Kutuplu)

Otomatik Açma özelliğine sahip Eller Serbest Akıllı Bagaj Kapısı, sürücünün bagaj kapağını üç ayaktan fazla üç saniye içinde ayakta tutarak bagaj kapağını açmasına izin verir. Tamponun altındaki bir ayak pratik değildir veya imkansızdır. Yükseklik ayarlama özelliği, sürücünün garajda olduğu gibi düşük çıkıntılardan kaçınmak için asansör kapısının durmasını önceden ayarlamasını sağlar.

Elektrikli bagaj kapağının neden kelepçelenebileceğini biliyor musunuz?

Size nedenini anlatayım.

Elektrikli bagaj kapağı anti-kelepçe prensibi:

Anti-kelepçe prensibi, ECU'nun motorun hızını izlemesidir. Yükleme kapağı engellerle karşılaştığında, motor hızı ayarlanan limitin altına düşer. Aynı zamanda, motor akımı tüketimi artar ve motorun güç kaynağı tersine çevrilir, böylece gövde ters yönde hareket eder. Elektrikli bagaj kapağının temel yapısı iki mandrel tahrik çubukudur. Tahrik çubuğu bir iç boru ve bir dış borudan oluşmaktadır. İç borudaki motor ve dişli, dişli bir mili tahrik eder. İplik mili, dış borunun iç tarafına sabitlenen vida somunu üzerinde hareket eder. Elektrikli pervanenin çalışmasıyla ilgili olarak, pervanenin içindeki elektrik mili, gövde yayının çalışmasını yönlendirir. Nitelikli elektrikli bagaj kapağı ürünleri, engellerin ve acil frenlemenin akıllı olarak algılanması işlevine sahip olmalıdır. Arka kapı bir engelle karşılaştığında, motorun yanmasını önlemek ve kazara sıkışmayı veya araca zarar vermekten kaçınmak için otomatik olarak geri çekilebilir.

Çift Kutup (Rod) / Singe Kutbu (Rod), Ne farklı?

Tek Kutup (Çubuk): Tek kutup, elektrikli bagaj kapısının yaratıcısıdır ve ilk nesil elektrikli bagaj kapısıdır. Elektrikli kutup, araç bilgisayar sinyalini tanımlamak için arka kapak hidrolik çubuğunun bir yerini alır. Son olarak, bagaj kapağını açmak / kapamak için orijinal araç fobuna veya bagaj kapağı açma düğmesine basmak. Ama tek kutupun avantajları ve dezavantajları nelerdir?

  • Avantajları: Araç sahipleri daha düşük bir fiyata satın alabilir, çünkü sadece bir çubuğa ihtiyaç duyar ve maliyeti daha ucuzdur.

  • Dezavantajları: Tek kutup, sadece bir destek çubuğuna sahiptir. Bagaj kapağı, elektrik motoru tarafından destek çubuğunda açılır. Ancak, SUV'lar için bazı gizli tehlikeler ve eksiklikler var.

SUV'un arka kapıları genellikle çok ağırdır ve bazıları 100 kilogramdan fazladır. Sadece bir destek çubuğu destekleyecek kadar güçlü değildir, bu da homojen olmayan kuvvete neden olur. Hizmet süresi 2 ayı geçmeyecektir. Sadece bagaj kapağı deforme olmaz, aynı zamanda menteşe arızası olur. Araba sahibinin güvenliği üzerinde büyük bir etkisi olacaktır.

Çift Kutup (Rod): Çift kutup, tek kutup temelinde geliştirilmiştir. Çift kutup kullanarak, yukarıda belirtilen bazı problemler ortaya çıkmayacaktır.

Şu anda, birçok kişi neden üretiyor neden çift kutup üretmiyor sor? Neden hepsi çift kutup kullanmaz?

1. Tek kutup maliyeti düşüktür. Ve eğer daha hafif bir arka kapıya sahip bir araba tek kutup kullanırsa, her türlü problem önemli ölçüde azalacaktır.
2. Tek kutbun çift kutba dönüştürülmesi, sadece bir çubuğu arttırmakla kalmaz, yazılımla senkronize edilmesi gerekir. Örneğin, iki çubuk hızının tutarlı olması için parametreleri ayarlaması gerekir. Ürün geliştirme açısından maliyet sadece artmaz, aynı zamanda çok fazla Ar-Ge enerjisi ve yüksek teknoloji gereksinimi gerektirir. Bu yüzden birçok üretici sadece tek kutup üretir.

İletişim bilgileri
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)