Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Merhaba Florence. Hyundai Tucson'da bir bagaj kapağını test ettik. Ürün kalitesinin iyi olduğunu gördük

—— Bolkar

diğer ürünleri kullandığımız pazardaki en iyileridir. orada yedekleme hizmeti mesleğidir.l

—— Bay Nolan

Ben sohbet şimdi

Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd
Dongguan Kaimiao Elektronik Teknolojisi Co, Ltd 1 2 5 4 5

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : KM
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 2500000-3000000
Yıl kurulan : 2017
İhracat p.c : 80% - 90%

şirket Profili

 

Founded in 2009, the company is committed to the development and production of intelligent in-vehicle infotainment systems. 2009 yılında kurulan şirket, akıllı araç içi bilgi-eğlence sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda kararlıdır. With the “automobile intelligent system” as its core product, it provides intelligent vehicle solutions for OEM customers. Temel ürünü olan “otomobil akıllı sistemi” ile OEM müşterileri için akıllı araç çözümleri sunmaktadır. Our company has independent software and hardware R&D teams, all the core technology is all self-control, and has independent production capacity, but also has a very perfect after-sales service team. Firmamız bağımsız yazılım ve donanım Ar-Ge ekipleri, tüm çekirdek teknolojisi tüm kendini kontrol, ve bağımsız üretim kapasitesi, ama aynı zamanda çok mükemmel bir satış sonrası servis ekibi vardır. Providing excellenct products and comprehensive service for car factory. Araba fabrika için excellenct ürünleri ve kapsamlı hizmet sunmak.

 

The headquarters of the company is located in Zhonghaixin Science and Technology Park, Longgang District, Shenzhen. Şirketin merkezi Zhonggangix Bilim ve Teknoloji Parkı, Longgang District, Shenzhen bulunmaktadır. The new manufacturing base in Fenggang Town, Dongguan City is more than 50000 square meters. Fenggang Town, Dongguan City'deki yeni üretim üssü 50000 metrekareden fazla. It was officially used on September 1, 2017. It has the most advanced production line in the industry and the annual production capacity is expanded to 2 million units. Resmi olarak 1 Eylül 2017'de kullanılmıştır. Sektördeki en gelişmiş üretim hattına sahiptir ve yıllık üretim kapasitesi 2 milyon adede çıkarılmıştır.

 

The company's product sales and service network covers 35 provinces and cities across the country. Şirketin ürün satış ve servis ağı, ülke genelinde 35 il ve şehri kapsamaktadır. The company is firmly committed to scientific and technological innovation, concentrating on product technology research and development, focusing on product quality and integrity services. Şirket, ürün kalitesi araştırma ve geliştirme, ürün kalitesi ve bütünlük hizmetlerine odaklanan bilimsel ve teknolojik yeniliklere sıkı sıkıya bağlıdır. We have a large number of outstanding talents in the field of professional technology. Profesyonel teknoloji alanında çok sayıda olağanüstü yeteneğimiz var. R&D personnel have a wealth of theoretical knowledge and research and development experience, making a breakthrough in research and development. Ar-Ge personeli, teorik bilgi ve araştırma ve geliştirme deneyimine sahiptir ve araştırma ve geliştirmede atılım yapar.

 

Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Florence

Tel: +8613423189468

Faks: 86-0769-82198610

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)