Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerAkıllı Elektrikli Arka Bagaj Asansörü

Nissan Terra Oto Güç Bagaj Kapağı Kaldırma, Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası Güç Kaldırma Kapısı

Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Merhaba Florence. Hyundai Tucson'da bir bagaj kapağını test ettik. Ürün kalitesinin iyi olduğunu gördük

—— Bolkar

diğer ürünleri kullandığımız pazardaki en iyileridir. orada yedekleme hizmeti mesleğidir.l

—— Bay Nolan

Ben sohbet şimdi

Nissan Terra Oto Güç Bagaj Kapağı Kaldırma, Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası Güç Kaldırma Kapısı

Nissan Terra Auto Power Tailgate Lift, Power Lift-Gate in Automotive Spare Parts Aftermarket
Nissan Terra Auto Power Tailgate Lift, Power Lift-Gate in Automotive Spare Parts Aftermarket Nissan Terra Auto Power Tailgate Lift, Power Lift-Gate in Automotive Spare Parts Aftermarket Nissan Terra Auto Power Tailgate Lift, Power Lift-Gate in Automotive Spare Parts Aftermarket Nissan Terra Auto Power Tailgate Lift, Power Lift-Gate in Automotive Spare Parts Aftermarket

Büyük resim :  Nissan Terra Oto Güç Bagaj Kapağı Kaldırma, Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası Güç Kaldırma Kapısı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: KaiMiao
Sertifika: Rohs UL MSDS
Model numarası: KMDS242

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir karton kutuda 2 veya 4 takım
Teslim süresi: 7-10 gün yatırıldıktan sonra
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, PayPal
Yetenek temini: ayda 2000 kümeleri
Detaylı ürün tanımı
Araba modeli: Nissan Terra Yıl: 2017+
Yaşam Testleri: 840 kez Sıcaklık Yaşlanma Test Süresi: 100000 kez
Çubuk Kesintisiz Test: 10000 Kez Garanti: 3 yıl
Paket Boyutu: 80cm * 19cm * 13cm Emiş Kilidi: Üst / Alt
Vurgulamak:

electric tailgate lift

,

power tailgate lift

Nissan Terra Oto Güç Bagaj Kapağı Kaldırma, Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası Güç Kaldırma Kapısı

(Çift Kutuplu / Üst / Alt Emiş Kilidi)

 

The power Hands-Free Smart Liftgate with Auto Open allows the driver to open the liftgate by simply standing within three feet of the rear bumper for more than three seconds with the key fob in a pocket or purse, which is especially helpful if raising and waving a foot under the bumper is impractical or impossible. Otomatik Açma özelliğine sahip güçlü Eller Serbest Akıllı Bagaj Kapağı, sürücünün arka tamponun üç ayağı içinde üç saniyeden fazla bir süre boyunca anahtarlık cep veya çantadaki anahtarlık ile açarak sürücünün bagaj kapağını açmasına izin verir, bu da özellikle yükseltme ve sallama durumunda faydalıdır tamponun altındaki bir ayak pratik değildir veya imkansızdır. The height-adjustment feature allows the driver to preset a stop for the liftgate to avoid low overhangs, such as in a garage. Yükseklik ayarlama özelliği sürücünün garaj gibi düşük çıkıntılardan kaçınması için bagaj kapağının durdurulmasını önceden ayarlamasını sağlar.

 

 

Elektrikli bagaj kapağının neden anti-kenetlenebileceğini biliyor musunuz?

Size nedenini söyleyelim.

Elektrikli bagaj kapağı anti-kelepçe prensibi:

The principle of anti-clamping is that the ECU monitor the speed of the motor. Sıkışmayı önleme prensibi, ECU'nun motor hızını izlemesidir. When the tailgate encounters obstacles, the motor speed drops below the set limit. Bagaj kapağı engellerle karşılaştığında, motor hızı ayarlanan sınırın altına düşer. At the same time, the motor current consumption increases and the power supply to the motor is reversed, so that the trunk will move in the opposite direction. Aynı zamanda, motor akım tüketimi artar ve motora giden güç kaynağı ters çevrilir, böylece bagaj ters yönde hareket eder. The basic structure of the electric tailgate is two mandrel drive rods. Elektrikli bagaj kapağının temel yapısı iki mandrel tahrik çubuğudur. The driving rod is composed of an inner tube and an outer tube. Tahrik çubuğu bir iç boru ve bir dış borudan oluşur. The motor and gear in the inner tube drive a threaded spindle. İç borudaki motor ve dişli, dişli bir mili tahrik eder. The thread spindle moves on the screw nut which fixed to the inside of the outer tube. İplik mili, dış borunun içine sabitlenen vida somunu üzerinde hareket eder. With regard to the operation of the electric prop, the electric spindle inside the prop drives the operation of the trunk spring. Elektrikli pervanenin çalışması ile ilgili olarak, pervane içindeki elektrikli mil, gövde yayınının çalışmasını sağlar. Qualified electric tailgate products should have the function of intelligent detection of obstacles and emergency braking. Kalifiye elektrikli bagaj kapağı ürünleri, engellerin akıllı tespiti ve acil frenleme işlevine sahip olmalıdır. When the tailgate encounters an obstacle, it can be automatically retracted to prevent the motor from being burned out and avoid accidental pinching or damage to the vehicle. Bagaj kapağı bir engelle karşılaştığında, motorun yanmasını önlemek ve kazara sıkışmayı veya aracın hasar görmesini önlemek için otomatik olarak geri çekilebilir.

 

Çift Kutuplu (Çubuk) / Tekli Kutuplu (Çubuk), Ne Farklılar?

Tek Kutuplu (Çubuk): The single pole is the originator of the electric tailgate and it is the first generation electric tailgate. Tek kutup, elektrikli bagaj kapağının yaratıcısıdır ve ilk nesil elektrikli bagaj kapısıdır. The electric pole replaces one of the tailgate hydraulic rod to identify the car computer signal. Elektrik direği, araç bilgisayar sinyalini tanımlamak için bagaj kapısı hidrolik çubuğundan birinin yerini alır. Finally, pressing the original car fob or the tailgate opening button to open/close the tailgate. Son olarak, bagaj kapağını açmak / kapatmak için orijinal otomobil kapağına veya bagaj kapısı açma düğmesine basın. But what are the advantages and disadvantages of single pole? Ancak tek kutbun avantajları ve dezavantajları nelerdir?

 

 

Avantajları: Araç sahipleri daha düşük bir fiyata satın alabilirler, çünkü çalışmak için sadece bir çubuğa ihtiyaç duyar ve maliyet daha ucuzdur.
Dezavantajları: The single pole has only one support rod. Tek kutuplu sadece bir destek çubuğuna sahiptir. The tailgate is opened by the electric motor in the support rod. Bagaj kapağı, destek çubuğundaki elektrik motoru tarafından açılır. However, there are some hidden dangers and deficiencies for SUVs. Bununla birlikte, SUV'ler için bazı gizli tehlikeler ve eksiklikler vardır.

The rear doors of SUV are usually very heavy and some are more than 100 kilograms. SUV'nin arka kapıları genellikle çok ağırdır ve bazıları 100 kilogramdan fazladır. Just one support rod is not strong enough to support, resulting in inhomogeneous force. Sadece bir destek çubuğu desteklenecek kadar güçlü değildir, bu da homojen olmayan bir kuvvetle sonuçlanır. Utility time will not exceed 2 months. Kullanım süresi 2 ayı geçemez. Not only will the tailgate be deformed, but also hinge failure. Bagaj kapısı sadece deforme olmaz, aynı zamanda menteşe arızasıdır. It will have a great influence on the safety of the car owner. Araç sahibinin güvenliği üzerinde büyük bir etkisi olacaktır.

 

 

Çift Kutuplu (Çubuk): The double pole is developed on the basis of the single pole. Çift kutuplu, tek kutuplu olarak geliştirilmiştir. Using double pole, it will not occur some problems as above mentioned. Çift kutuplu kullanıldığında, yukarıda belirtildiği gibi bazı problemler ortaya çıkmaz.

 

At this time, many people will ask why manufactures do not all produce double pole? Şu anda, birçok insan neden tüm üreticilerin çift kutup üretmediğini soracaktır? Why not all use double pole? Neden hepsi çift kutuplu kullanmıyor?

1. The cost of single pole is lower. 1. tek kutup maliyeti düşüktür. And if a car with a lighter rear door use single pole, all kinds of problems will be substantially reduced. Ve daha hafif bir arka kapıya sahip bir araba tek kutuplu kullanırsa, her türlü sorun önemli ölçüde azalır.

2. The conversion of single pole into double pole is not just increase a rod, it needs to be synchronized with software. 2. tek kutuplu çift kutuplu dönüşüm sadece bir çubuk artırmak değil, yazılım ile senkronize edilmesi gerekir. For example, it needs to adjust the parameters so that the speed of two rods is consistent. Örneğin, iki çubuğun hızı tutarlı olacak şekilde parametreleri ayarlaması gerekir. In terms of product development, not only does the cost increase, but also it requires a lot of R&D energy and high-tech requirement. Ürün geliştirme açısından sadece maliyet artmakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla Ar-Ge enerjisi ve yüksek teknoloji gereksinimi gerektirir. This is why many manufactures only produce single pole. Bu yüzden birçok üretici sadece tek kutuplu üretmektedir.

 

Nissan Terra Oto Güç Bagaj Kapağı Kaldırma, Otomotiv Yedek Parça Satış Sonrası Güç Kaldırma Kapısı 0

 

İletişim bilgileri
Dongguan Kaimiao Electronic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Florence Tang

Tel: +8615920241046

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)